KONTAKT  

Redakcja Wydawnictw
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 19, 00-908 Warszawa
 (bud. Biblioteki Głównej - parter) 

sekretariat: pok. 39, tel. 261 83 92 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

  przyjmowanie interesantów: pn.-pt. w godz. 8.00-14.00

(od godz. 14.00 do 15.30 praca własna)

 Oprawa prac dyplomowych

Wejście do budynku wyłącznie przez wejście główne do Biblioteki WAT (obowiązkowy pomiar temperatury przy wejściu).

Prace dyplomowe przyjmowane są do oprawy w korytarzu siedziby Redakcji Wydawnictw przy wyznaczonym stanowisku. Wymagana dezynfekcja rąk przy wejściu, maseczki ochronne i zachowywanie 2-metrowych odstępów pomiędzy osobami – w korytarzu mogą jednocześnie przebywać maksymalnie 3 osoby.

Przyjmowanie prac do oprawy w godz. 8-12 
Wydawanie prac oprawionych w godz. 12-14

Przed złożeniem pracy do oprawy prosimy dyplomantów o zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi nt. układu prac dyplomowych, podanymi na stronach internetowych wydziałów – prace przygotowane niezgodnie z obowiązującymi zasadami nie będą przyjmowane do oprawy.

Ze względu na limity osób mogących jednocześnie przebywać w budynku i konieczność zachowania środków ostrożności podczas przyjmowania i wydawania prac, w przypadku dużej liczby prac złożonych w tym samym dniu termin odbioru może wynosić od 2 do 3 dni roboczych. Termin odbioru oprawionej pracy będzie ustalany indywidualnie w momencie jej przyjęcia do oprawy. Prosimy zatem o przynoszenie prac dyplomowych do oprawy co najmniej 2-3 dni przed terminem ich złożenia w dziekanacie.

Redakcja Wydawnictw jest ogólnouczelnianą jednostką organizacyjną Akademii, powołaną do działalności edytorskiej i poligraficznej.

Realizując potrzeby wydawnicze WAT, wydajemy:

  • publikacje książkowe (skrypty, podręczniki, monografie, rozprawy habilitacyjne, materiały konferencyjne, wydawnictwa okolicznościowe i inne opracowania służące potrzebom Akademii);
  • czasopismo naukowe „Biuletyn Wojskowej Akademii Technicznej”;
  • czasopisma naukowe wydziałów.

Nasze wydawnictwa są zróżnicowane tematycznie, co wynika z wielości kierunków kształcenia prowadzonych w WAT. Odbiorcami wydawanych publikacji są studenci, pracownicy naukowi oraz specjaliści z różnych dziedzin przemysłu.

Wykonujemy również usługi poligraficzne i introligatorskie.

pdf Zasady wydawania publikacji

pdf Ogólne zasady realizacji zamówień

pdf Wymagania wydawnicze – wskazówki dla autorów

pdf Zamówienie na wykonanie pracy w Redakcji Wydawnictw

Mapka RW