Redakcja Wydawnictw WAT
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 19, 00-908 Warszawa (bud. Biblioteki Głównej - parter

Dyrektor: mgr Renata Borkowska
pok. 40, tel. 261 83 74 38

Oprawa prac dyplomowych i przyjmowanie zamówień:
pok. 39,
tel. 261 83 92 52

przyjmowanie interesantów: pn.-pt. w godz. 8.00-14.00
(od godz. 14.00 do 15.30 praca własna)

Oprawa prac dyplomowych

Przyjmowanie prac do oprawy w godz. 8-12
Wydawanie prac oprawionych w godz. 12-14

Do Sekretariatu wchodzimy z przygotowanym do oprawy wydrukiem – strony ułożone zgodnie z aktualnymi wytycznymi podanymi na stronach internetowych wydziałów – prace przygotowane niewłaściwie nie będą przyjmowane do oprawy.

Odbiór oprawionej pracy: w tym samym dniu lub w następnym dniu roboczym

– w zależności od liczby prac złożonych w danym dniu (informacja o terminie odbioru udzielana jest po przyjęciu pracy do oprawy).

Redakcja Wydawnictw jest ogólnouczelnianą jednostką organizacyjną Akademii, powołaną do działalności edytorskiej i poligraficznej.

Realizując potrzeby wydawnicze WAT, wydajemy:

• publikacje książkowe (skrypty, podręczniki, monografie, rozprawy habilitacyjne, materiały konferencyjne, wydawnictwa okolicznościowe i inne opracowania służące potrzebom Akademii);
  • czasopismo naukowe „Biuletyn Wojskowej Akademii Technicznej”;
  • czasopisma naukowe wydziałów.

Nasze wydawnictwa są zróżnicowane tematycznie, co wynika z wielości kierunków kształcenia prowadzonych w WAT. Odbiorcami wydawanych publikacji są studenci, pracownicy naukowi oraz specjaliści z różnych dziedzin przemysłu.

Wykonujemy również usługi poligraficzne i introligatorskie.

pdf Zasady wydawania publikacji

pdf Ogólne zasady realizacji zamówień

pdf Wymagania wydawnicze – wskazówki dla autorów

pdf Zamówienie na wykonanie pracy w Redakcji Wydawnictw