Redakcja Wydawnictw WAT
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 19, 00-908 Warszawa (bud. Biblioteki Głównej — parter)

Dyrektor: mgr Renata Borkowska
pok. 40, tel. 261 83 74 38

Przyjmowanie i odbiór zamówień oraz oprawa prac dyplomowych — Sekretariat:
Referent: Kamila Putkowska
pok. 39,
tel. 261 83 92 52

Oprawa prac dyplomowych

Przyjmowanie do oprawy w godz. 8.00-11.00
Odbiór w godz. 11.30-13.30

w terminie 1-2 dni roboczych

Nie udzielamy informacji nt. układu stron i zawartości pracy – w tym celu prosimy o kontakt z dziekanatem.

Do oprawy przekazujemy wydruk (bez teczek) zgodny z wytycznymi poszczególnych  wydziałów – prace przygotowane niewłaściwie nie będą przyjmowane do oprawy.

Redakcja Wydawnictw jest ogólnouczelnianą jednostką organizacyjną Akademii, powołaną do działalności edytorskiej i poligraficznej.

Realizując potrzeby wydawnicze WAT, wydajemy:

• publikacje książkowe (skrypty, podręczniki, monografie, rozprawy habilitacyjne, materiały konferencyjne, wydawnictwa okolicznościowe i inne opracowania służące potrzebom Akademii);
  • czasopismo naukowe „Biuletyn Wojskowej Akademii Technicznej”;
  • czasopisma naukowe wydziałów.

Nasze wydawnictwa są zróżnicowane tematycznie, co wynika z wielości kierunków kształcenia prowadzonych w WAT. Odbiorcami wydawanych publikacji są studenci, pracownicy naukowi oraz specjaliści z różnych dziedzin przemysłu.

Wykonujemy również usługi poligraficzne i introligatorskie.

pdf Zasady wydawania publikacji

pdf Ogólne zasady realizacji zamówień